WhatsappAnasayfa Kayıt olGiriş yap

Hakkımızda

Firmamız, Web tasarım hizmetleri için oluşturmuş olduğu kategorileri müşterilerinin hizmetine en kaliteli özelliklerde sunmaktadır. Hizmet kalitemizi artırabilmek adına yaratıcı yaklaşımlar ile müşterilerimizin tasarımlarını yapmaktayız. Bütün hizmetlerimiz, benzersiz ve özgün özelliklere sahiptir. Şirketimiz, başarı garantisi vererek, siteniz için her zaman en iyisini oluşturmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda, rakip analizleri yaparak bütün işlerde bu sonuçlara uygun olarak planlama da yapmaktayız. 

Sitemiz üzerinden yeni nesil tasarım yöntemleriyle ilgili geniş bir hizmet alabilmeniz mümkündür. Firma olarak, yeni nesil bir sistem ile hayalini kurmuş olduğunuz site tasarımını sizlerle buluşturuyoruz. Sizler için kurumsal, kişisel ya da e-ticaret temalarına özel olarak hizmetler vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında, farklı kimliklere özel olarak hazırlayabileceğimiz web siteleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kurumsal temalar, e-ticaret temaları ve buna benzer hizmetleri de sitemiz üzerinde bulabileceksiniz. 

Hizmet kategorilerimiz arasında; E-ticaret temaları, kurumsal tema gibi seçenekler yer alır. Aynı zamanda, bu seçenekler, farklı sektörleri destekleyecek şekilde kategorize edilmiştir. Web tasarım hizmetleri için şirketimizde yer alan sektörler arasında; emlak paketleri, elektrik- elektronik, Avukatlık ve hukuk, fotoğrafçılık, eğitim sitesi, dernek, köy gibi seçenekler yer almaktadır. Her sektöre uygun bir domain ya da hosting oluşturmaktayız. Bunun yanı sıra sanal mağaza kurulumları, ücretsiz alan isimleri, e-ticaret siteleri tasarlaması da Websiteci.com.tr sitemizin verdiği hizmetlerden bir kaçıdır. Bütün bu işlemler, sınırsız içerik ekleme ya da sınırsız hosting şeklinde de talebinize uygun olarak yapılmaktadır. 

Siteniz için kullanmak isteyeceğiniz; .com, .org, .ne, .com.tr gibi alan isimlerini isteğinize uygun özelliklerde belirliyoruz. Hizmetlerimiz, oldukça uygun oranlı fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. alacağınız hizmet ne olursa olsun, oldukça uygun fiyatlar ile sitemiz üzerinden hizmet alabileceğinizi söyleyebiliriz. Tek yapmanız gereken ana sayfanın en alt kısmında yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmaktır. 

countdown