WhatsappAnasayfa Kayıt olGiriş yap

Bayilik Başvurusu

Neden Bayii Olmalıyım ?

Ek kazanç mı elde etmek istiyorsunuz ? Her koşulda her yerden kazançmı sağlamak istiyorsunuz ? Kendi işinizin patronu mu olmak istiyorsunuz ? Bu sorularımıza Evet diyorsanız peki o zaman başlayalım. Tamamen sermayesiz hiç bir iş gücü gerektirmeyen sadece potansiyel müşterilerle iletişime geçerek yüksek kazanç elde etmek artık sizin elinizde. İster öğrenci olun ister çalışan isterseniz ev hanımı! Herkese uygun olan bu iş modeli ile gezerken, çalışırken, eğitim görürken hatta tatildeyken kazanmak mümkün.

Nasıl mı ?

Siz herhangi bir kurumsal firmaya, doktora, avukata, kuaföre, tamirciye, restoranta vb. sektörlere web sitesi ihtiyaçlarının olup olmadığı sorusunu yöneltip eğer böyle bir ihtiyaçları varsa hazırlamış olduğumuz yüzlerce sektöre ait web sitesi tasarımlarını sunarak potansiyel müşterilerin web sitesi ihtiyaçlarını karşılamış olursunuz ve bundan komisyon alarak kazanç elde edersiniz. Hiç bir yazılım bilgisine ihtiyacınız yok sizin tek yapmanız gereken sadece demo site katoloğumuzdan müşterinize en uygun temayı sunmak ve en uygun alan adını seçerek websiteci.com.tr üzerinden sipariş oluşturmaktır. Geri kalan herşeyi biz sizin adınıza yapacağız.

Aşağıda ki başvuru formunu doldurun ve başvurunuz onaylandığında size bir email göndereceğiz daha sonra tüm detaylarıyla bu işi nasıl yapacağınıza dair bir e-kitap göndereceğiz ve en kısa sürede sizi daha detaylı bilgilendirmek için arayacağız.

  • 182+

    Bayii
  • 723+

    Sipariş
  • 600+

    Yazılım
about about about about

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Lütfen kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz giriniz.

countdown